Toptube Video Search EngineTitle:Drithëron Sllovenia në OKB: Kosova ndjen ende dhimbje prej Serbisë....
Duration:05:30
Viewed:74,636
Published:22-04-2024
Source:Youtube

Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit https://euronews.al/al për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: https://bit.ly/3oEW3AU Na ndiqni në Instagram: https://www.instagram.com/euronews_al... Facebook: https://www.facebook.com/euronews.al/ Twitter: https://twitter.com/EuronewsAlbaniaSHARE TO YOUR FRIENDS


Download Server 1


DOWNLOAD MP4

Download Server 2


DOWNLOAD MP4

Alternative Download :